Çiçek Kalitesi

Çorlu Çiçekçi sitemizdeki tüm çiçekler 1.Kalite ve taze çiçeklerden oluşmaktadır.  Çiçeklerin özelliklerine göre 15 güne kadar bozulmadan durabilir. Bazı çiçeklerde bu süre çok daha fazladır. Çiçeğin kalitesine  önem veriyoruz çünkü diğer çiçekçilerden en büyük farklarımızdan bir tanesi de taze çiçekleri özenle seçmemiz. Sitemizde 2.kalite ucuz ürünler satılmamaktadır.

Çorlu çiçekçi, Çorlu'nun çiçekçisi.

(Çorlu çiçekçi,çorlu çiçekçiler,çorlu çiçekçileri,çorlu çiçek siparişi,çorlu çiçek gönder,çorlu çiçek,tekirdağ çorlu çiçekçi,tekirdağ çorlu çiçek siparişi,tekirdağ çorlu çiçek gönder,tekirdağdaki çiçekçiler,tekirdağ çorludaki çiçekçiler,çorludaki çiçekçiler,çorlu çiçek sepeti )

Çorlu Çiçekçi


Neden Biz
Çorlu çiçekçi sitemizden vereceğiniz siparişlerde kredi kartına 12 taksit imkanı mevcuttur üstelik Çorlu çiçekçisi olarak en uygun fiyatlara sizlerin hizmetinizdeyiz. Çorlu'ya vereceğiniz tüm siparişleriniz anlık olarak bizlere ulaşmakta ve dilediğiniz tarih saat aralıklarında teslim edilmektedir. Çorlu çiçek siparişlerinizde bizleri seçtiğinizden dolayı şimdiden teşekkür ederiz. çorlu çiçekçi
Hızlı Teslimat ve Para İada Garantisi
Sitemizdeki ürünler tasarımcılar tarafından ortalama 15 dk içerisinde hazırlanarak hemen servise taşınır. Trafikte çok büyük bir sıkıntı olmadığı sürece 1 saat içerisinde teslim garantisi veriyoruz. Üstelik çiçeği teslim alan üründe bir sorun bulursa veya beğenmezse koşulsuz para iadenizi yapıyoruz.
Kredi Kartı ve Eft ile GÜVENLİ ÖDEME
Sitemizdeki tüm çiçekleri Kredi Kartı(Paypal) veya Eft ile ödeyebilirsiniz. 128 bit SSL Sertifikası sayesinde %100 Güvenli Ödeme yapabilir ve sipariş sonrasında bankanızıda arayarak teğit edebilirsiniz. Tüm siparişlerimiz şirket garantisinde ve faturalıdır.
Çiçekçiler
Web Tasarım: Çiçekçi Yazılımı | Çiçekçilere özel web siteleri tasarlıyoruz.